Костянтинівська бібліотека дуже змінилася з тих часів, коли туди приходили тільки за потрібною інформацією та книжками. Вона стала справжнім осередком культури та дозвілля у місті. У бібліотеці проводяться культурні заходи, літературні та тематичні вечори, безкоштовні курси з української мови, курси комп’ютерної грамотності для людей різних вікових категорії та рівнів підготовки.
Один із заходів співробітники бібліотеки провели 18 червня о 10.00. Це був вечір-реквієм, приурочений до 22 червня, «чорної» дати в історії людства. Починаючи з 2000 року, 22 червня в Україні - День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни.
Захід проходив на базі територіального центру для малозабезпечених людей, який знаходиться в районі школи-інтернату ( місцеві називають це місце – Китайська стіна). У заході взяли участь 38 людей.Люди «третього віку», тобто пенсіонери , й представники фолькгрупи «Червона калина».
Під час заходу учасники за допомогою спогадів поверталися до кривавих сторінок історії минулих днів. Згадували як починалася Друга світова війна. Співали пісні воєнних років, які допомогли пройти дорогами війни. Для багатьох цей пам’ятний вечір був нелегким. У більшості присутніх котилися сльози, бо кожен мав власну історію, болісні спогади, думки.
Подібні вечори дуже складно проводити в психологічному плані, бо неможливо стримати власні емоції. Але як казав Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Отже, щоб не бути сліпцями ми повинні пам’ятати і шанувати нашу історію, наших героїв, наших захисників.