Навіщо мені ходити на вибори, якщо за нас і так там впораються?
Чули таке? І я чула. І кожен раз дивуюсь. Як можна так сильно себе знецінювати? Забити на свої права і обов’язки. А потім нити, що "я цього Президента не обирав".
31 березня Україна обиратиме голову держави. Як думаєте, який процент відвідування буде в цьому році? Ну, якщо не рахувати мертвих людей, яких все ж таки внесли у списки виборців.
Якось я працювала на місцевих виборах, там середній вік виборців складав близько 70 років. А відсоток явки був приблизно 23%. А потім всі навколо ходили і говорили, що вони нікого не обирали. Ну і чиї це проблеми? Ах так, наші, тих, хто турбується за місто, область, регіон, країну.
Більшість людей, говорячи про те, що не підуть на вибори, керуються тим, що їх думка нічого не важить і не буде врахована. Маючи на увазі фальсифікацію, порушення. Але давайте подумаємо. Які бюлетені використовують для махінацій? Правильно - пусті. Це ті бюлетні, які залишилися від людей, що вирішили не приходити на вибори. Так-так, саме через те, що ви не ходите на вибори, ваш голос використовують ті, хто порушує закон.
Все дуже просто:
Прийшов на вибори - використав свій бюлетень - висловив своє бажання - ваш голос не використають інші.
Не прийшов на вибори - залишився пустий бюлетень - ти не використав свою можливість висловити думку - за тебе вирішуватимуть інші.
І це я взагалі мовчу про те, що висловити свою думку і віддати свій голос кандидату в Президенти - це обов’язок кожного відповідального українця.