Олексій Чалий із Костянтинівки полетить навчатися в Америку

Сьогодні ми вам розкажемо про Олексія Чалого, учня Костянтинівської школи №6.

Цьогоріч Олексій став  фіналістом програми FLEX. 2019-2020 навчальний рік проведе в Америці.

15-річний юнак активний, комунікабельний, творчий, працьовитий. Обожнює читати книжки, навчатися новому й малювати.

У 7-му класі почав удосконалювати англійську. Неодноразово брав участь в шкільних, міських та обласних олімпіадах. У 8-му поїхав на Всеукраїнську олімпіаду. Цього року 9-класник захистив роботу МАН (Малої академії наук) "Аналіз типових помилок носіїв англійської мови", посів друге місце.

«Я часто розмовляю по скайпу з американцями та чую, які помилки вони роблять, дуже складно припинити їх поправляти. Це правда, люди, для яких англійська є іноземною мовою, знають граматику навіть краще за носіїв. Саме це наштовхнуло мене написати наукову роботу з цієї теми»

У Олексія кожен тиждень та день розписаний по годинам. Одним із пунктів його щільного розкладу є викладання (безкоштовно) англійської в розмовному клубі, який хлопець відкрив у вересні місяці.

Читайте статтю: Олексій Чалий відкриває розмовний клуб англійської мови

Олексій поділився враженнями від відбіркових турів FLEX

Хлопець розказав, що йому дуже сподобався 1-й тур.

«Атмосфера була неймовірною. Усі були раді нас бачити. Сам конкурс був ретельно підготовлений, все було прозоро і чесно. У нас перевіряли знання англійської мови»

У 2-му турі Олексію запам’яталась перевірка психологічної готовності школярів до нових людей, нової країни, нової родини. Готовності до труднощів, з якими стикають українські учні в Америці. Хлопець розказав, що на конкурсі писав тільки правду і писав дуже багато, щоб розкритися повністю.

«Третій тур мені запам’ятався командною грою. Нас було семеро. Одним із завдань, які перед нами поставили – це проявити свої лідерські якості та вміння працювати в команді, дослухатися до інших, висловлювати свої думки та пропозиції. Я так і робив, ставив багато питань членам своєї команди, питав чого б вони хотіли»

Крім командної гри, учасникам влаштували співбесіду. Кожному ставили по 6 питань, на які треба було давати чесні відповіді.

«Мене запитали: Щоб ти зробив, якби твій брат (в американській родині) грав на скрипці і заважав навчатися? Я відповів, що попросив би його зіграти Баха, допоміг би з темпом і ритмом, адже я обожнюю музику та займаюся в школі мистецтв»

В американській школі хоче почати вивчати іспанську.

В Америці, крім навчання, Олексій запланував собі два проекти:

1. Він хоче відкрити розмовний клуб української мови.

2. Зробити пленер, де б збиралися американські художники. Хоче поділитися з ними своїм досвідом, розказати як його навчали в Україні та дізнатися тонкощі мистецтва в Америці. Планує організувати низку майстер-класів.

 Він кілька років займається в місцевій школі мистецтв. Брав участь у різноманітних конкурсах та займав призові місця.

«Нещодавно моя робота посіла перше місце на регіональному етапі всеукраїнського конкурсу серед студентів середніх художніх навчальних закладів та ВИШів (які, до речі, змагаються в одній віковій категорії), присвяченому творчості великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Я вирішив намалювати портрет Катерини та москаля. Над роботою працював два тижні. Закінчив десь наприкінці листопада».

Хлопець хотів би потрапити в сонячну Каліфорнію.

«Я хочу в Каліфорнію, бо там технологічні прориви, багато відомих зірок. Мрію відвідати концерт співачки LP, я її завзятий фанат».

Планів у школяра багато. Як буде втілювати їх в життя розповідатиме в своєму блозі.

Читайте статтю за темою: Арина Баринова из Константиновки полетит на обучение в Америку

Новини компаній
16:16, 24 вересня