21 травня о 14:00 біля Костянтинівського Центру дитячої та юнацької творчості розпочалася підсумкова виставка вихованців відділу декоративно-ужиткового мистецтва.
На виставці було представлено більше сотні робіт юних народних умільців. Вироби із соленого тіста, із стрічок та тканини, паперові вироби, м’які іграшки. А також роботи, які отримали перемогу на обласних та всеукраїнських конкурсах.
Вихованці зразкової студії «М’яка іграшка» презентували свої кращі роботи. (Керівник студії – Полова Ірина Миколаївна).
Журналістам 06272 пощастило поспілкуватися з Анастасією Кравцовою (10 років) – вихованкою студії:
«Я роблю іграшки майже рік. Мені дуже подобається шити. Головне не колоти пальці та мати фантазію. Найскладніше в виготовленні іграшок – це пришивати дрібні деталі».
Анастасія шиє іграшки 9 місяців. Про гурток «М’яка іграшка» дізналася від своєї бабусі, яка запропонувала спробувати свої сили в цьому виді мистецтва. Дівчинка сумнівалася іти чи ні, потім вирішила спробувати.
«Я не пожалкувала, що записалася на цей гурток. Батьки навіть купили швейну машину і ми шиємо усією родиною. Мій дідусь виготовляє капці, шиє фартухи та рушники. Я шию іграшки».
Гурток «Чарівна стрічка» презентував кращі роботи, які виготовляли протягом року. Керівник гуртка - Мацакова Валентина Іванівна.
Серед представлених робіт на виставці були переможці обласних конкурсів:
Робота Анастасії Галкіної (Пано «Символ року») посіла ІІ місце на обласному конкурсі «Знай і люби свій рідний край».
Робота Марії Ліскевич (Пано «Сяйво свята») посіла ІІІ місце на обласному конкурсі «Знай і люби свій рідний край».
Гурток «Креатив», керівник – Бармак Ірина Петрівна, представив увазі глядачів роботи виготовлені з солоного тіста. Серед них були переможці конкурсу «Донецький обласний конкурс декоративно-прикладного мистецтва».
Робота «Український віночок, як джерело натхнення» посіла І місце, автор – Микола Давидов
Робота «Довгоочікуваний Великдень» - ІІ місце, автор – Анастасія Потапенко
Вихованці гуртка «Паперова пластика» презентували свої роботи в техніках:
- «Модульне орігамі»