Сучасна українська письменниця Марина Гримич приїде до Костянтинівки, про це повідомляє міська публічна бібліотека.
Зустріч з письменницею та презентація її роману "Клавка" відбудеться 14 вересня, о 14.00, у Центральній міській публічній бібліотеці. Адреса: б-р Космонавтів, 11.
На зустріч запрошують мешканців та гостей міста.
Шпакова Наталя - провідний бібліограф ЦМПБ підготувала список для #ПроЧитання книг Марини Гримич, які є у фонді бібліотеки.
«Ажнабія на червоній машині» - роман.
Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки — Павлина, заміжня за сунітом Ахмадом, та Віра (лагідно — Вірунчик), дружина шиїта Жаввада. Павлина береться допомогти Жавваду порозумітися з дружиною, однак та несподівано зникає, і в пошуках Вірунчика Ахмад, Жаввад, Павлина, а також таємничий дуруз Зіяд, що несподівано приєднався до компанії, об’їжджають червоною машиною увесь Ліван.
Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.
Вуле ву чайок мсьє? – повість.
Історична повість про часи розквіту цукрової галузі в Україні в кінці ХІХ - на початку ХХ ст.
Паризький франт і невизнаний молодий поет приїжджає в повітове містечко на Слобожанщину, отримавши посаду вчителя в ліцеї, заснованому заможним цукрозаводчиком. Замість очікуваної нудьги в провінційній дірці, Оґюст Ґівонт зустрічається з багатокультурною спільнотою учителів, винахідливими і дотепними учнями, з дивовижними звичаями чаювання і, звичайно, з коханням.
«Летючий сміттєвоз»: Роман для teen-ів, їхніх батьків та вчителів.
У веселому, екологічному, можна сказати, драйвовому, а подекуди навіть дещо хуліганському романі, написаному для підлітків, їхніх батьків та вчителів, Марина Гримич пропонує формулу успіху в житті, яка, виявляється, невіддільна на філософії збирання, класифікації, переробки і повторного використання інтелектуального сміття.
Увага! В романі використовується підліткова лексика, не завжди чемна.
«Острів білої сови»- роман.
Загадкова історія, що відбулася з допитливою українкою на острові в Північній Атлантиці. Дія відбувається на острові в Північній Атлантиці, в рибальській спільноті, де всі мешканці вірять в привида, від якого начебто народилося мало не половина населення. Чи можуть дівчата вагітніти від привида? Всі мешканці маленького канадського рибальського селища не бачать у цьому нічого дивного. Проте новоприбула українка , не позбавлена допитливості й винахідливості, береться розслідувати цю загадку.
«Ти чуєш, Марго?» - роман
"Ти чуєш, Марго?" - це чуттєва і водночас дотепна історія кохання, що почалася як службовий роман у маленькому, але теплому колективі етносоціологів-польовиків, а закінчилася Великою Пригодою в позачассі і позапросторі. Лауреат конкурсу "Коронація слова". Головна героїня чергової книги української письменниці Марини Гримич «Ти чуєш, Марго?» Маргарита, живе як сотні тисяч таких самих жінок, як і вона. Щоранку вона прокидається, збирає синів до школи, а чоловіка на роботу, накладає макіяж, п’є вранішню каву, а на роботі її щодня очікують не дуже цікаві завдання. Проте все докорінно зміниться, коли в її компанії з’явиться новий співробітник. І непросто співробітник, а людина, якій керівник віддав бажане Маргаритою вже давно підвищення лише тому, що той – чоловік. Під час святкування дня народження однієї зі співробітниць вся компанія з офісу якимсь дивним чином потрапляє в місце, яке схоже на підземелля чи печеру, звідки немає виходу. До того ж таємничим чином починають зникати ті, хто тут опинився. Що це – магія чи помста когось з офісу? До чого приведе ця небезпечна пригода?