Костянтинівка та прилеглі села щодня зазнають масованих артилерійських та авіаційних обстрілів. Російські війська застосовують КАБи та важку артилерію, знищуючи інфраструктуру та завдаючи ударів по житлових районах.
Про це повідомив голова військової адміністрації міста Сергій Горбунов.
На цей час у самому місті залишається 15 тисяч жителів, а в селах громади ще 905 осіб. Попри постійні руйнування, комунальні служби продовжують працювати, забезпечуючи життєво важливі ресурси там, де це можливо.
У коментарі «Новинам Донбасу» він зазначив, що теплозабезпечення функціонує в доступних районах. Водопостачання частково зруйновано — працює лише одна із трьох водопровідних магістралей. У деяких районах міста води немає вже понад два роки, тому її підвозять або силами комунальників, або за підтримки ДСНС. Електропостачання зберігається, але з перебоями.