З метою прискореного зведення будівельних споруд і конструкцій багатьма будівельними компаніями застосовується технологія виробництва окремих модулів, які виготовляються і доставляються на об'єкт. Це не тільки оптимізує робочий процес, але і прискорює його, знижуючи трудовитрати, а також дозволяючи звести житловий котедж всього за кілька тижнів. Дана технологія активно застосовується при будівництві не тільки каркасно-щитових, але модульних будинків, популярність яких останнім часом зростає.
«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла пропонує вашої увазі готові варіанти модульних будинків. Ознайомитися з пропозицією компанії «Latem Homes» та вигідно придбати житлові модульні будинки ви можете на її сайті в Інтернеті!
Особливості архітектурного рішення
Слід зазначити, що технологія зведення будинків не з окремих компонентів, а з великогабаритних секцій з'явилася ще в середині ХХ століття в Європі і США. Перші проекти модульних будинків були досить простими, проте давали можливість швидко вирішити проблему зведення приміського житла з метою активного розселення молодих сімей. У міру розвитку такої технології модульне будівництво будинків ставало все більш затребуваним, чому сприяла висока швидкість будівлі, а також відсутність необхідності в складному фундаменті.
Інтерес до проектів модульних будинків в Україні сьогодні обумовлюється тим, що такі котеджі можна зводити не тільки для тимчасового (дачного), але і постійного (цілорічного) проживання. На відміну від традиційної кам'яної або цегляної забудови така будова не потребує додаткового утеплення, оскільки всередині каркасних стін прокладений утеплювальний матеріал. Головним достоїнством модульних приватних будинків є їх адекватна вартість, яка робить їх цілком доступними для багатьох людей.
Переваги модульного будівництва
1. Варто відзначити, що мобільні будинки серії "ВІЛЛІДЖ" передбачають можливість в майбутньому прибудови до існуючого модульному житлового будинку додаткові секції. Завдяки цьому господарі можуть вільно розширити житловий простір свого котеджу, причому з мінімальними витратами часу і фінансів.
2. Стислі терміни будівництва, а також можливість зводити котедж в будь-який час року.
3. Відсутність в конструкціях виступаючих компонентів, що дозволяє створювати ефективний утеплювальний контур по всьому периметру, виключаючи тим самим виникнення містків холоду.
4. Легкий фундамент пальового типу, що дозволяє вигідно заощаджувати фінансові ресурси замовника.