Чоловікам у віці від 25 років необхідно відвідувати уролога раз на рік. Після 40 років робити це рекомендується вже раз на півроку. Регулярні обстеження дозволяють своєчасно виявити проблему і зайнятися її лікуванням.
Де знайти уролога?
Необов'язково йти в поліклініку за місцем прописки - все частіше співвітчизники звертаються за медичною допомогою в приватні клініки. Це пов'язано з сучасним оснащенням закладів, зручним графіком роботи. Не у всіх медцентрах є лікарі потрібного профілю. Для початку з'ясуйте, де в штаті є уролог. Наприклад, знайти такого фахівця вдасться в "Академії Вашого Здоров'я". На сайті медичного центру передбачений запис до уролога - вибирайте зручний день і час, оформлюйте заявку.
Медичний центр залучає клієнтів наступними моментами:
- уважний сервіс;
- наявність фахівців різного профілю;
- відсутність черг;
- доступна вартість послуг;
- власна програма лояльності та акції;
- передові методи урологічного лікування.
Треба відзначити зручність обстежень - їх можна пройти в «Академії вашого здоров'я». У центру передбачено кілька діагностичних програм.
Коли потрібно йти до уролога
Позачергове обстеження варто пройти при виникненні будь-яких видимих змін у формі і стані статевих органів, порушення ерекції.
- До тривожних симптомів відносять:
- істотне скорочення за часом статевого акту;
- проблеми при сечовипусканні;
- часті позиви (іноді помилкові);
- біль в області спини;
- неприємні відчуття в інтимній зоні.
При виявленні цих симптомів, не варто відкладати візит до лікаря.
Як проходить первинна консультація
У багатьох пацієнтів викликає тривогу необхідність медичної консультації. Вона є необґрунтованою - візит до лікаря, навпаки, допомагає уникнути серйозних проблем. Особливої підготовки він не вимагає. Прийом починається з вислуховування скарг пацієнта. Постарайтеся викласти детально турбують симптоми.
Дуже добре, якщо при собі є медична карта, результати останніх аналізів. Це дозволить лікарю отримати повну клінічну картину. Чим більше інформації вдасться надати уролога, тим точніше буде діагноз.
При необхідності лікар призначить додаткові обстеження. Зазвичай виписується направлення на аналіз крові і сечі. Можуть бути призначені цистоскопія, УЗД нирок, урофлоуметрия, біопсія сечового міхура, яєчка, простати.
На основі отриманих даних встановлюється діагноз і складається план лікування.