Інтенсивне вирощування сприяє стерилізації землі. Родючість грунту залежить від трьох основних факторів - pH, вмісту поживних речовин і структури. Саме вони визначають врожайність сільськогосподарських культур, тому фермери дбають про поліпшення якості слабких і виснажених грунтів. Як цього добитися і чи принесуть ці методи лікування очікувані результати?
Успіх у вирощуванні залежить від правильних рішень. А це, у свою чергу, залежить від якості та достовірності інформації про грунт, на якій ми будемо вирощувати свої урожаї. Ця інформація надається службою дослідження грунту - можна зробити комплексний аналіз грунту на сторінці, та після цього робити висновки.
Аналіз грунту потрібен кожному фермеру, тому що робить реальний внесок у поліпшення стану ваших рослин і підвищення врожайності. Більш того, підтримуючи структуру ґрунту - ви підтримуєте екосистему!
Ось параметри грунту, які ви дізнаєтеся з дослідження:
- PH грунту
- Кількість азоту, калію і фосфору.
- Рівень органічних речовин.
- Рівень фракції глини.
- Ємність катіонного обміну.
Як відрегулювати pH грунту?
PH грунту має великий вплив на засвоюваність поживних речовин і загальне зростання рослин. Більшість культивованих видів воліють слабокислі й нейтральні грунти, тому регулювання pH є одним з найбільш важливих способів лікування. Ми можемо самі перевірити реакцію, змішавши зразок грунту з спеціальною рідиною, а потім прочитавши результат на підставі шкали, прикріпленою до препарату зрозуміти насиченість грунту. Для надто кислих грунтів слід додавати кальцієві добрива, щоб підняти pH. Однак для підкислення найкраще використовувати сульфат амонію, калію або магнію.
Застосування мінеральних добрив
Регулювати pH грунту недостатньо. Інтенсивне вирощування сприяє його стерилізації, тому ми повинні регулярно поповнювати дефіцит поживних речовин, додаючи мінеральні добрива. До найбільш важливим відносяться:
- Азот - збільшує масу врожаю і продовжує вегетаційний період. Швидко вимивається, тому рекомендується доповнювати його, особливо у фазі інтенсивного росту рослин.
- Фосфор - він не вимивається дощем, тому удобрюйте акуратно, щоб не накопичилося занадто багато цього елемента.
- Калій - збільшує не тільки масу врожаю, але і стійкість рослин до несприятливих погодних умов.
Поліпшення структури грунту
Якщо ми хочемо поліпшити якість грунту, ми не повинні забувати про її структуру. Для цього використовуються механічні обробки, гній або проміжні культури. Промислові культури - це рослини з коротким вегетаційним періодом. Після збору будь-які пожнивні залишки вносяться в натуральне зелене добриво. До кращих механічних операцій належать, перш за все, оранка і боронування. Вони дозволяють ретельно перемішати та розпушити всі інгредієнти. Грудкувата структура є найбільш бажаною, тому що вона доводить не лише правильне добриво, але також іригацію та насичення ґрунту киснем.
Слід пам'ятати, що найбільш важливим фактором, що визначає якість грунту, магазин тестів для аналізу ґрунтів NanoMarket допоможе з’ясувати поточний стан грунту та рослин. Якщо їх зростання затримується, швидше за все, ми неправильно виконуємо деякі процедури. Час від часу варто перевіряти pH, а також загальний склад грунту з точки зору основних поживних речовин.