Практично всі сільгоспвиробники сьогодні успішно автоматизують та механізують процеси виготовлення продукції. Для кожного етапу переробки зараз розроблено достатню кількість механізмів та обладнання. Ціна на цей вид техніки безпосередньо залежить від якості та набору доступних їй функцій.
Вибрати потрібну вам техніку буде досить просто, якщо мати більш-менш правильне уявлення про даного виду товарів, наявних на світовому ринку.
Почати ознайомлення з технікою, що є головним помічником землероба, можна з обприскувачів. Вони - головна опора у боротьбі з хворобами, шкідниками та відсутністю необхідних рослин речовин. Компанія "Львівагромашпроект" виробляє техніку для захисту рослин як для невеликих фермерських господарств, так і для великих аграрних підприємств.
Обприскувачі поділяються на три основні види: самохідні, навісні та причіпні.
Навісний обприскувач
Навісний обприскувач оснащений спеціальним кріпленням, яке дозволяє кріпити його на тракторі. Головним їх недоліком вважається невеликий обсяг. Такі агрегати є місткістю від 600 до 800 літрів. Проте такою ж невеликою буде й ціна на цей товар. Крім того, такий обприскувач без проблем підійде для будь-якого трактора, що дасть можливість здійснювати всілякі маневри, і при цьому захоплювати ділянку шириною 18 метрів. Підійде цей вид обприскувачів більше для фермерів, які мають невеликі господарства, що обробляють близько 1000 га землі.
Причіпний обприскувач
Другий вид розприскувачів – причіпні. На сьогоднішній день вони мають найбільший попит у землекористувачів. Відмінно підходить цей вид обприскувачів для господарств, що обробляють середні ділянки землі – не більше 5000 Га. Їх принцип функціонування міститься у назві різновиду – причіпний. Такий вид обприскувачів може одночасно вмістити до 4 кубічних метрів речовини, що дозволяє не дозаправляти його довгий час. Ширина захоплення робочого механізму – до 36 метрів. Проте, як, втім, і навісний вигляд він обмежений кліренсом трактора.
Самохідний обприскувач
До третього виду обприскувачів, що розглядається нами, відносяться самохідні установки. У них немає тих недоліків, які притаманні першим двом різновидам, проте ціна на них, м'яко сказати «кусається». Саме тому попит на них невеликий, і в основному такий вид обприскувачів доступний великим аграрним підприємствам, які мають величезні обороти, і понад 100 тисяч гектарів землі у своєму розпорядженні. Такий обприскувач може обробити на день ділянку землі до 1000 га.
Вибираючи обприскувач, не забудьте проаналізувати, на полях з яким рельєфом працюватиме агрегат. На невеликому полі не вдасться використовувати обприскувач, оснащений штангою 24 метри. Висота оброблюваних культур також впливає вибір типу агрегату.
Сучасні обприскувачі укомплектовані навігатором для тракторів, що дає можливість контролювати рівень речовин, що вносяться в ґрунт на одиницю площі. Також цей пристрій дозволяє не допустити повторне обприскування та працювати на полях навіть у нічний час.
У нашій країні найбільш поширені обприскувачі, які виготовляють вітчизняні фірми. Їхня ціна більш доступна, функціональність адаптована під місцеві умови, а запчастини завжди є на ринку.
Моделі причіпних обприскувачів вітчизняного виробника "Львовагромашпроект"
Компанія виробляє техніку для захисту рослин від бур'янів, шкідників та хвороб. Причіпні обприскувачі працюють із тракторами класу 1,4 т.с. та 2 т.с. в залежності від моделі:
- обприскувач штанговий причіпний ОПШ-3521;
- обприскувач штанговий причіпний ОПШ-3524;
- обприскувач штанговий причіпний ОПШ-2418;
- обприскувач штанговий причіпний ОПШ-2421;
- обприскувач причіпний вентиляторний ОВП-2000.
Обприскувачі можна придбати у базовій комплектації або з додатковими опціями.