• Головна
  • Навіщо в Росії маніпулюють Днем Перемоги над нацизмом (відео)
Блог
13:30, 9 травня 2019 р.

Навіщо в Росії маніпулюють Днем Перемоги над нацизмом (відео)

Блог
Навіщо в Росії маніпулюють Днем Перемоги над нацизмом (відео)

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для України - це безумовно важливий історичний день, який відзначають кожного року.

Дуже часто проросійське населення намагається маніпулювати цим святом по відношенню до українців. Нерідко можна почути, що в Україні свято 9 травня зневажають, ветеранів не вшановують, що українці не є частиною великої перемоги над нацизмом. Але всі ці розмови - лише провокація з боку людей, які хочуть налаштувати населення України проти сучасного життя.

Для цього спеціально підбирають скандальні відео, використовують кадри з радикально налаштованими організаціями, які, в свою чергу, допомагають російській пропаганді. Нерідко можна почути, що в Україні змінюють історію, шанують інших героїв, зневажають ветеранів війни. Але і це все лише спроба вплинути на свідомість народу.

Попри всі скандали, в Україні кожен рік проводять урочисті заходи до Дня перемоги. В школах вивчають історію війни та її закінчення, учасники бойових дій на Донбасі, школярі та просто мешканці країни зустрічаються з ветеранами Другої світової війни, згадують загиблих, вшановують живих.

Часто на таких заходах трапляються конфлікти між проукраїнськи налаштованими мешканцями та прихильниками Радянського Союзу, або проросійськи налаштованими депутатами та чиновниками.

Як приклад, скандал з Наталією Королевською, яку облили зеленкою у Слов’янську під час маршу миру у 2016 році.

Читайте: На марше мира в Славянске Королевскую облили зеленкой (фото)

Під час того, як зеленкою обливали Королевську, зачепили і бабусю - ветерана війни. Тоді багато російських ЗМІ написало про те, що радикально налаштовані активісти спеціально облили ветерана, хоча це і не є правдою. Подібні інциденти часто перекручують задля того, щоб вигідно показати українське населення як таке, що не має поваги до перемоги у Другій світовій.

Читайте: Активисты Славянска извинились за то, что нечаянно облили ветерана зеленкой

Дії радикальних організацій часто намагаються об’єднати зі всіма українцями, узагальнюючи. Інформацію про те, як хтось залив вічний вогонь, або підсмажив на ньому яєшню, зі швидкістю світу шерять тисячі російських ЗМІ, намагаючись виставити Україну в поганому світлі. При цьому, такі самі ситуації трапляються и в Росії. На них увагу не акцентують. 

Читайте: В России сожгли в Вечном огне венки и поджарили на нем картошку

Российские подростки заживо сожгли прохожего на Вечном огне

В Омской области отличница с подругой поджарила краба на Вечном огне

Питання несприйняття Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є більше індивідуальним, ніж національним. Адже в Росії також засудили бажання Українців визнати День пам’яті та примирення. Святкуючи 9 травня, в Україні згадують, скільки людей загинуло під час війни. Не вшанувати тих, хто загинув, не поспівчувати їх близьким та рідним - буде неповагою до захисників. В цей час для Росії ці дні - фестивалі та марші, в яких багато йдеться про перемогу та мало - про ціну цієї перемоги.

Напевно, все ж таки слід згадати про те, що військовослужбовців СРСР під час Другої світовою війни загинуло удвічі більше, ніж нацистських бійців.

Наразі в Україні триває війна з Росією. Частина Донбасу окупована. Кожен день ми отримуємо зведення з зони ООС про загиблих та поранених бійців. Особливо важливо в цей час мати повагу як до історії українців, які під час Другої світової війни відстоювали свою державу, так і до сучасних військовослужбовців, які продовжують це робити зараз, проте маючи іншого ворога.

Саме тому в Україні заборонена радянська символіка. Адже тими знаменами наразі прикривається армія, яка без тіні сумління продовжує вбивати українців та мріяти про подальшу окупацію країни.

Незважаючи на сучасні події, Україна має повагу до спільної історії з Росією і продовжує шанувати свято Перемоги над нацизмом, сподіваючись, що сучасну війну також вдастся перемогти. Адже загалом у другій світовій війні загинув кожен п’ятий українець. Серед військовослужбовців призову на літо 1941 року уціліли тільки 3% з загальної кількості.

Те, як в Україні ДІЙСНО відзначають День перемоги - у зібраному відео:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #День перемоги #Російська пропаганда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...