17:11, 14 лютого 2020 р.
Ворожіння, чаклування та шовкова сукня. Як святкують День закоханих у різних країнах
Що б там не казали про «Не наше свято, не канон, єрєсь» і подібне, а, все одно, День закоханих святкують багато людей як в Україні, так і в усьому світі.
Існують сотні традицій святкування Дня Святого Валентина, або Дня закоханих. У деяких країнах День закоханих взагалі святкують не 14 лютого. Десь у цей день вітають не тільки коханих, а й колег, домашніх улюбленців, перехожих. Тож, ми трохи розповімо про різні традиції святкування у деяких країнах.
Читайте: Как празднуют День влюбленных в разных странах
Італія
За легендою, саме звідси і бере початок День Святого Валентина, котрий жив за часів римського імператора Клавдія. В Італії це солодкий день. Тут вважають, що головні подарунки – різні солодощі: цукерки, шоколадки, печиво, тістечка. Звісно, солодощі мають виглядати по-особливому, передавати сутність романтичного свята.
Англія
Англійці вітають не тільки коханих та близьких людей, а й домашніх улюбленуців. У якості подарунків обирають солодощі у виді сердець, листівки-валентинки, м’які іграшки, особливо ведмежат Teddy.
У жінок є звичай у цей день ворожити. Дічата прокидаються до світанку та зазирають у вікна. Перший, кого дівчина побачить, і буде її чоловіком. Також усі незаміжні дівчата кидають у річку записки з іменами чоловіків їх мрії.
Іспанія
В іспанців є традиція відправляти чуттєві послання за допомогою поштових голубів.
Голландія
У Голландії не буде чимось непристойним, якщо жінка першою підійде до чоловіка і скаже йому: "Одружись на мені!". Якщо чоловік відмовить, то повинен подарувати дамі шовкову сукню.
Бразилія
У Бразилії День закоханих святкують 12 червня. Цього дня самотні бразильянки виконують різні магічні ритуали, притягуючи чоловіків.
Ісландія
В Ісландії День закоханих співпадає з язичницьким святом вогню. Молоді люди палять вогнища, стрибають через них, а потім дівчата хлопцям на шиї вішають згаслі вуглики з кострів.
Ізраіль
Тут взагалі День кохання святкують влітку (липень-серпень). Свято має назву Ту бе-ав, або 15-те ава, День радості та кохання. Після 40 років блукань по пустелі усі, кому на момент початку поневірянь було більше 20 років, повинні були померти. Але сталося диво. В день 9-го ава ніхто не помер, як і в наступні дні. Через шість днів, під кінець 15-го ава євреї зрозуміли, що винесений їм чотири десятиліття тому смертний вирок більш недійсний, і в честь такої великої радості влаштували свято.
У цей день було прийнято, щоб дівчата танцювали не в своїх сукнях, а в узятих у інших. При цьому на них не повинно бути жодних прикрас. Таким чином показували стирання меж між становими відмінностями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
25 листопада
07:12
25 листопада
19:29
22 листопада
14:22
22 листопада
08:27
22 листопада
14:29
20 листопада
live comments feed...