• Головна
  • Нагородами на чемпіонаті України з велоспорту відзначилися спортсмени Донеччини
08:15, 28 червня

Нагородами на чемпіонаті України з велоспорту відзначилися спортсмени Донеччини

17-23 червня у Львівській області відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, молоді до 23 років, юніорів і юніорок. Велосипедисти Донеччини відзначилися нагородами в олімпійських видах програм.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Спортсмени змагалися за право представити державу на Олімпійських іграх, чемпіонатах Європи та світу.

Від Донеччини на національній першості виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту.

У груповій гонці на час на дистанцію 185 км серед чоловіків «срібло» здобув Анатолій Будяк.

Серед жінок у індивідуальній гонці на час (29 км) другою стала Валерія Кононенко, третьою – Тетяна Ященко.

У груповій гонці на дистанції 143 км Валерія посіла третє місце, а на другій сходинці п’єдесталу пошани опинилась Марина Алтухова. У змаганнях чоловіків до 23 років в індивідуальній гонці на час (29 км) срібним призером був Матвій Ушаков.

За підсумками командного заліку змагань у жіночій індивідуальній груповій гонці на час (143 км) перше місце посіли велосипедистки Донецької області Валерія Кононенко та Марина Алтухова.

Серед юніорів спортсмени Донеччини в командному заліку опинились на третій сходинці в груповій гонці на час (130 км) і на четвертій сходинці в індивідуальній гонці на час (29 км). Найкращі результати показали Данило Тіманов, Андрій Захарченко, Дмитро Ємченко, Данило Пащенко та Максим Кікоть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію