• Головна
  • Про видачу гуманітарної допомоги розповіли у Костянтинівській громаді
22:58, 17 березня

Про видачу гуманітарної допомоги розповіли у Костянтинівській громаді

На Донеччині у Костянтинівській громаді щомісяця мешканці громади отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Про це у коментарях Східному Варіанту повідомив начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Сергій Горбунов.

За словами начальника МВА, гуманітарна допомога надходить від: Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP), Благодійної організації "Благодійний фонд ХАТІКО ЮА" в співпраці з WORLD CENTRAL KITCHEN та від Благодійної організації "Янголи спасіння".

Зокрема, мешканцям громади, будинки яких постраждали від ворожих обстрілів, видаються необхідні будівельні матеріали. Вони надаються Благодійною організацією "Янголи спасіння" та з матеріального резерву Костянтинівської міської військової адміністрації.

“У громаді частково працюють приватні обʼєкти торгівлі, товари першої необхідності є в наявності в достатній кількості. Діє заборона на торгівлю алкогольними напоями. Також у Костянтинівці працює кілька банкоматів: термінали ПриватБанку та Ощадбанку”, — розповідають у Костянтинівській МВА.

У штатному режимі продовжують працювати підприємства критичної інфраструктури: є електроенергія, газопостачання, теплопостачання, вивозиться сміття. У разі пошкодження після обстрілів ліній електро-, газо- та теплопостачання відповідні служби займаються ремонтними роботами з урахуванням безпекової ситуації, намагаючись якомога швидше відновити подачу світла, газу та тепла до осель мешканців.

У МВА повідомляють, що в громаді працюють заклади охорони здоровʼя:

“Медикаментами та перевʼязувальними матеріалами забезпечені. Окрім того, Територіальний центр продовжує надавати послуги з догляду за особами похилого віку та людьми з інвалідністю, які перебувають у Костянтинівці та селі Білокузьминівка”.

Продовжується надання населенню громади адміністративних послуг, а саме: державна реєстрація права власності на нерухоме майно, реєстрація місць проживання, зняття та реєстрація юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців. Також приймаються від власників постраждалих осель заяви та супутні документи для обстеження житла і реєстрації пошкодженого майна в Державному реєстрі пошкодженого та знищеного майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...