• Головна
  • Ще 212 дітей залишаються у зоні активних бойових дій на Донеччині
23:55, 26 березня

Ще 212 дітей залишаються у зоні активних бойових дій на Донеччині

У громадах Донецької області, які віднесені до зони активних бойових дій, залишається 212 дітей.

Про це на онлайн-брифінгу повідомив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, передає кореспондент Укрінформу.

«Що стосується громад, віднесених до зони активних бойових дій, то є зміни: у нас одна громада – це Селидівська повністю відійшла до тимчасово окупованих і Удачненська громада додалася. Тому загальна кількість громад, віднесених до зони активних бойових дій не змінилася, а залишилася в кількості 17 громад. І на цих територіях залишаються близько 30 тис. осіб, з яких 212 дітей», - сказав Петлін.

За його словами, всі ці діти залишаються наразі у населених пунктах однієї Лиманської територіальної громади.

В ОВА нагадали, що на сьогодні у зоні активних бойових дій залишилися громади: Покровська, Часовоярська, Торецька, Бахмутська, Соледарська, Званівська, Сіверська, Іллінівська, Костянтинівська, Лиманська, Гродівська, Курахівська, Мар’їнська, Мирноградська, Очеретинська, Новоселівська та Удачненська.

Як повідомила на брифінгу в.о. начальника служби у справах дітей Донецької ОВА Юлія Рижакова, унаселених пунктах Донецької області, де проводиться примусова евакуація дітей, ще залишаються три сім’ї, в яких виховуються шестеро дітей.

«У нас залишаються станом на сьогодні у двох населених пунктах області шість дітей з трьох сімей. Це нововиявлені діти», - сказала Рижакова.

Вона зазначила, що у Комарській сільській тергромаді залишається одна дитина в одній сім’ї, у Шахівській сільській тергромаді – п’ять дітей, це дві сім’ї. Всі вони були раніше евакуйовані до інших регіонів, але повернулися додому.

За словами представниці ОВА, за останній тиждень на Донеччині евакуювали ще дев’ять дітей, які виховуються у семи сім'ях, всі вони були вивезені з Комарської сільської тергромади.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня армія РФ вбиває та травмує цивільних жителів, руйнує будинки, підприємства, енергетичні, газові та інші інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км.

У регіоні триває обов’язкова евакуація цивільного населення. У багатьох населених пунктах, які наближені до лінії фронту, проводиться примусова евакуація дітей з родинами.

Загалом у Донецькій області наразі залишається близько 284,6 тис. цивільного населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...